NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Opalanie natryskowe Fake Bake

Piękna i zdrowa opalenizna, jaką mają znane osobistości, jest czymś, o czym marzy wiele osób. Jednocześnie od lat coraz więcej jest doniesień na temat szkodliwego działania słońca. Czy można to jakoś połączyć? Odpowiedzią na te potrzeby jest opalanie natryskowe Fake Bake, które proponuje nasz salon z Warszawy na Śródmieściu.

Zabieg jest krótki, bo trwa zaledwie kilkanaście minut, daje natychmiastowy efekt zdrowej opalenizny, który utrzymuje się przez niemal dwa tygodnie.

W zależności od typu skóry dobiera się inny kosmetyk, więc kolor skóry będzie wyglądać naturalnie. Wszystkie preparaty Fake Bake zawierają składniki pochodzenia naturalnego.

W przeciwieństwie do zwykłego wystawiania ciała na słońce lub chodzenia na solarium opalanie natryskowe jest w pełni bezpieczne, nie ma ryzyka oparzeń, a na efekt nie trzeba czekać. W naszym salonie wykonujemy natrysk całego lub połowy ciała, bądź twarzy, szyi i dekoltu.

Na czym polega taki zabieg?

Odpowiednio dobrany do cery preparat rozprowadza się na ciało przy użyciu specjalnej maszyny. Wytwarzana w ten sposób mgiełka pokrywa ciało, efekt widoczny jest od razu, dzięki czemu umożliwia zatrudnionym w naszym gabinecie pracownikom dokładne rozprowadzenie jej na ciele, bez pozostawienia plam. Całkowite przyjęcie i utrwalenie się koloru na skórze zajmuje około jednej doby.

Jak długo trwa?

Wszystko zależy od tego czy pokrywamy całe ciało czy tylko jego część, na przykład szyję, dekolt lub twarz. Oczywiste jest, że im większy obszar do pokrycia tym dłużej taki zabieg trwa. Jednak średni czas wykonania opalania natryskowego zajmuje około 15 minut, a po tym czasie można już cieszyć się piękną i śniadą skórą.

Jeszcze lepsze efekty można uzyskać, jeśli przed zabiegiem wykonany zostanie peeling. Robi się go, ponieważ peeling pomaga pozbyć się zrogowaciałego naskórka, dzięki czemu skóra staje się gładsza i lepiej nawilżona. Na oczyszczonej skórze opalenizna będzie utrzymywała się najdłużej.

Jak widać Fake Bake to doskonały sposób na uzyskanie wymarzonego koloru skóry, a dzięki odpowiedniemu dopasowaniu go do karnacji, efekt będzie wyglądał naturalnie.