NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Depilacja woskiem / LYCON

Wśród usług najczęściej wybieranych przez Klientów naszego salonu z Warszawy, wymienić trzeba depilację woskiem. Gładsza skóra bez odrastających włosków jest marzeniem wielu osób.

Golenie maszynką lub depilacja w domu nie są tak skuteczne i nie dają długotrwałego efektu, jaki utrzymuje się po wyjściu z salonu. Depilację można wykonać na każdej partii ciała, z której Klient chce się pozbyć owłosienia.

Obie metody dają dobre efekty, ale osoby mające obawy co do bólu, jaki towarzyszy zabiegowi, są ostrożne. Właśnie dla nich idealnym rozwiązaniem jest depilacja woskiem LYCON. W porównaniu z poprzednimi metodami, w tym przypadku bólu praktycznie nie ma.

Poza tym ten specjalny wosk radzi sobie z włoskami nawet o długości 1 mm. Chociaż LYCON jest od pewnego czasu bardzo ceniony na świecie, jest to nowość na polskim rynku i nie każdy salon kosmetyczny może go zaproponować.

Ponieważ podążamy za najnowszymi trendami, szukając dla Klientów coraz to nowych propozycji to zabiegów z użyciem wosku LYCON nie mogło u nas zabraknąć!

Depilacja wykonywana w naszym warszawskim gabinecie w Śródmieściu to jedna z najdelikatniejszych form usuwania zbędnego owłosienia. Bez obaw może być stosowana także przez osoby mające żylaki, problemy z naczyniami krwionośnymi, a także przez alergików.

Zabieg wykonywany przy użyciu wosku jest praktycznie bezbolesny w dużej mierze dlatego, że przykleja się ona jedynie do włosków, a nie do skóry. Bardzo łatwo można też usunąć pozostałości pasty cukrowej po takim zabiegu, dzięki czemu nie powoduje on podrażnień.

Natomiast depilacja woskiem Lycon doskonale sprawdzi się do usunięcia nawet bardzo krótkich włosków. Co więcej wykorzystywana do zabiegu substancja jest bardzo delikatna dla skóry. W odróżnieniu od tradycyjnego wosku ten ma niezwykle aromatyczny zapach, który daje uczucie odprężenia.

Metoda ta ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę, jest ona nie tylko skuteczna, ale również trwała. Włoski wyrywane są razem z cebulkami, dzięki czemu czas, w którym odrastają jest znacznie dłuższy niż w przypadku samodzielnego usuwania owłosienia.

Zarówno tradycyjny wosk, jak i wosk Lycon doskonale sprawdzą się zwłaszcza przy depilacji bardzo delikatnych i wrażliwych miejsc, takich jak na przykład bikini czy pachy. Nie oznacza to jednak, że stosuje się je tylko na te części ciała. Wręcz przeciwnie dzięki temu, że nie powodują podrażnień doskonale nadają się zarówno do usuwania owłosienia z ud, łydek, brody, górnej wargi, a także rąk.

Obie te metody będą dobrym rozwiązaniem dla klientów mających bardzo niski próg bólu, jak również wszystkich, którym zależy na skutecznym pozbyciu się włosów.